Lokal na wynajem Wrocław, Stare Miasto, Rynek

132.00 m²
113,64 zł/m2
parter
ASO-LW-41286

15 000 zł

Lokal na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty ASO-LW-41286
Powierzchnia 132,00 m²
Rodzaj budynku biurowiec
Opłaty wg liczników prąd
Piętro parter
Stan lokalu dobry
Typ kaucji do uzgodnienia
Okna aluminiowe
Przeznaczenie lokalu biurowo - magazynowy, biurowy, gastronomia, handlowo-usługowy, handlowy, inny, magazynowy, usługowy
Czynsz najmu netto /m2 136 PLN
Czynsz najmu brutto /m2 139 PLN
Anna Skwarciak

Anna Skwarciak

Agent
Nr licencji: 16519

Napisz wiadomość 997 Ofert

Opis nieruchomości

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości.

Kompleks biurowy  usytuowany na wrocławskiej Starówce,
Biurowiec Klasy B

Proponowana powierzchnia 132
Współczynnik części wspólnych -0 %
Dostępność: 1.04.2026r.
 
Czynsz najmu powierzchni biurowej – 113,00 PLN/ 1m2/m-c
Opłata service charge –15,00 PLN/ 1m2 /m-c
Opłata za energię elektryczną według zużycia.

Prezentowana powierzchnia to lokal o powierzchni 132  m2.
Powierzchnia typu open space z dużymi oknami wystawienniczo reklamowymi,
zaplecze socjalno-biurowe

Standard:
- powierzchnia wykończona
wysokość pomieszczeń: 3 m
- wentylacja
- klimatyzacja
- instalacja elektryczna 
- Internet światłówodowy
- ogrzewanie miejskie

Dostęp do powierzchni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu
 
Anna Skwarciak ASK OFFICE
+48 609 842 932
a.skwarciak@askhome.